Wycieczki

Co roku jesteśmy stawiani przed tym samym dylematem. Co robić podczas urlopu? Opalanie się przez dwa tygodnie dla niektórych ludzi jest mało ciekawe, zwłaszcza gdy nie przepadają za palącym słońcem. Wspinaczki górskie najczęściej są męczące, a przecież urlop powinien być okresem wypoczynku. Może wobec tego wypróbować coś całkiem odmiennego? Ciekawym pomysłem może być jazda konna – sport łączący w sobie aktywność na łonie natury, a jednocześnie dający ogromną radość oraz możliwość kontaktu z końmi – pięknymi i dumnymi zwierzętami.
Read More
Biuro Ecco Holiday – sprawdzony organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych krajach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie tygodniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Read More
Wielu z nas za cel podróży wakacyjnej wybiera wyspy, jako że najczęściej panuje na nich wspaniała pogoda, możemy cały dzień odpoczywać na plaży, a równocześnie podziwiać okazałe krajobrazy, zarówno na lądzie, jak i pływając po czystym morzu. Podobnie jest w przypadku wyspy Barbados, położonej w obrębie Małych Antyli.
Read More