Wycieczki

Co roku stajemy przed tym samym dylematem. Co robić podczas urlopu? Leżenie na plaży dla niektórych ludzi jest nudne, przede wszystkim gdy nie lubią palącego słońca. Spacery po górach zazwyczaj są wyczerpujące, a przecież lato powinno być czasem wypoczynku. Może wobec tego wypróbować coś zupełnie odmiennego? Rozwiązaniem tych problemów może być jazda konna – sport łączący w sobie aktywność na świeżym powietrzu, a przy tym dający ogromną radość i możliwość kontaktu z końmi – pięknymi i dostojnymi zwierzętami.
Read More
Biuro Ecco Holiday – sprawdzony organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych krajach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie tygodniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Read More
Wielu z nas za cel podróży wakacyjnej wybiera wyspy, jako że najczęściej panuje na nich wspaniała pogoda, możemy cały dzień odpoczywać na plaży, a równocześnie podziwiać okazałe krajobrazy, zarówno na lądzie, jak i pływając po czystym morzu. Podobnie jest w przypadku wyspy Barbados, położonej w obrębie Małych Antyli.
Read More