Wycieczki

Każdego roku stajemy przed jednakowym dylematem. Co robić w trakcie wakacji? Leżenie przez dwa tygodnie dla wielu osób jest mało ciekawe, zwłaszcza jeśli nie przepadają za palącym słońcem. Wspinaczki górskie zazwyczaj są męczące, a przecież urlop powinien być czasem wypoczynku. Może w związku z tym spróbować czegoś zupełnie odmiennego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna – sport skupiający w sobie ruch na świeżym powietrzu, a przy tym dostarczający wiele radości i możliwość kontaktu z końmi – pięknymi i dostojnymi zwierzętami.
Read More
Biuro Ecco Holiday – sprawdzony organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych krajach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie tygodniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Read More
Wielu z nas za cel podróży wakacyjnej wybiera wyspy, jako że najczęściej panuje na nich wspaniała pogoda, możemy cały dzień odpoczywać na plaży, a równocześnie podziwiać okazałe krajobrazy, zarówno na lądzie, jak i pływając po czystym morzu. Podobnie jest w przypadku wyspy Barbados, położonej w obrębie Małych Antyli.
Read More