Wycieczki

Co roku jesteśmy stawiani przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Opalanie się przez dwa tygodnie dla wielu ludzi jest nudne, przede wszystkim jeśli nie lubią palącego słońca. Spacery po górach najczęściej są męczące, a przecież urlop powinien być momentem wypoczynku. Może w związku z tym spróbować czegoś całkiem odmiennego? Rozwiązaniem tych problemów może być jazda konna – sport skupiający w sobie ruch na łonie natury, a jednocześnie dający ogromną radość oraz możliwość kontaktu z końmi – pięknymi i dostojnymi zwierzętami.
Read More
Biuro Ecco Holiday – sprawdzony organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych krajach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie tygodniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Read More
Wielu z nas za cel podróży wakacyjnej wybiera wyspy, jako że najczęściej panuje na nich wspaniała pogoda, możemy cały dzień odpoczywać na plaży, a równocześnie podziwiać okazałe krajobrazy, zarówno na lądzie, jak i pływając po czystym morzu. Podobnie jest w przypadku wyspy Barbados, położonej w obrębie Małych Antyli.
Read More