Noclegi w Polsce

Jeśli zabieramy kogoś do hotelu, bo przygotowujemy w nim przyjęcie, albo istotną konferencję, to pragniemy, aby nasi goście byli usatysfakcjonowani z miejsca, w którym ich umieścimy. Przez to samodzielny hotel powinien prezentować się jak najlepiej, a usługi, które oferuje muszą być na jak najlepszym poziomie. To właśnie sprawia, że tak dużym zainteresowaniem cieszy się hotel w Rzeszowie, który może poszczycić się nieposzlakowaną opinią.
Read More
Biuro Ecco Holiday – sprawdzony organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych krajach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie tygodniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Read More
Wielu z nas za cel podróży wakacyjnej wybiera wyspy, jako że najczęściej panuje na nich wspaniała pogoda, możemy cały dzień odpoczywać na plaży, a równocześnie podziwiać okazałe krajobrazy, zarówno na lądzie, jak i pływając po czystym morzu. Podobnie jest w przypadku wyspy Barbados, położonej w obrębie Małych Antyli.
Read More